Lima

LİSE MEDENİYET AKADEMİSİ 2022 -2023 YAZ EĞİTİM DÖNEMİ BAŞVURU FORMU

 

1.)   Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığına bağlı Lise Medeniyet Akademilerinde verilen hizmetler ücretsizdir.

 

2.)    2023 - 2024 Yaz Eğitim Dönemi boyunca etkinliklerimiz yüz yüze uygulanacaktır, online gerçekleştirilmeyecektir.

 

3.)    Dersler 1 Temmuz 2024 itibariyle başlayacaktır. Dersler 9 Ağustos 2024 itibariyle sona erecektir.

 

4.) Lise Medeniyet Akademileri 2023 - 2024 Yaz Eğitim Dönemi hizmetlerimizden 8. sınıftan 9. sınıfa geçen öğrencilerimiz, 9. sınıftan 10. sınıfa geçen öğrencilerimiz ve 10. sınıftan 11. sınıfa geçen öğrencilerimiz eğitimden yararlanabilecektir.12.Sınıflar ve Mezunlar YKS okulundan faydalanacaktır. Kayıt tarihleri ileri bir tarihte duyurulacaktır.

 

5.)    Lise Medeniyet Akademileri hizmetlerine kayıt yaptıran öğrencilerin devam zorunluluğu bulunmaktadır. Mazeretsiz olarak 2 günden fazla devamsızlık yapan öğrencinin kaydı silinir. Devamsızlıktan kaydı silinen öğrenci, 1 yıl boyunca Lise Medeniyet Akademisi hizmetlerinden faydalanamaz.

 

6.)    Etkinliklere geç kalmayı alışkanlık haline getiren, eğitimleri aksatan, dersin düzenini bozan, yapılan uyarılara rağmen bu tutum ve davranışlarında ısrar eden öğrencilerin Lise Medeniyet Akademisi ile ilişkisi kesilir ve Lise Medeniyet Akademilerinin daha sonraki eğitim-öğretim faaliyetlerine 1 yıl boyunca katılamazlar.

 

7.)    Etkinlikler kapsamında Lise Medeniyet Akademisi dışı gezi, kamp,  piknik, halı saha gibi farklı mekânlarda aktiviteler gerçekleştirilecektir. Kayıt yaptıran her velimiz / öğrencimiz, bu konuda bilgi ve onayı olduğunu kabul etmiş olacaktır.

 

8.)  Etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen faaliyetlerde Lise Medeniyet Akademileri tarafından edinilen görüntü ve ses gibi kişisel veriler, Lise Medeniyet Akademileri ve Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından saklanabilir, çeşitli süreçlerde sosyal medya hesaplarında paylaşılabilir ve haber metinlerinde kullanılabilir. Kayıt yaptıran her velimiz / öğrencimiz, bu konudaki açık rıza beyanını kabul etmiş olmaktadır.

 

9.)    Lise Medeniyet Akademisine kayıt yaptıran her velimiz ve öğrencilerimiz Lise Medeniyet Akademisi disiplin yönetmeliğini kabul etmiş olup bu konudaki her türlü tutum ve davranışı onaylamış ve açık rıza beyanını kabul etmiştir.

 

10.)   2023 - 2024 Yaz Eğitim Dönemi için kayıtlar 10 Haziran  – 23 Haziran tarihleri arasında tamamlanacak olup tarafınıza SMS ile iletilecektir.

 

11.)  Lise Medeniyet Akademileri, 2023 - 2024 Yaz Eğitim Dönemi boyunca öğrencilerin evleri ve Lise Medeniyet Akademileri arasındaki ulaşımını sağlayacak olan servis hizmetini kapsamamaktadır. Her öğrenci, ulaşımını kendi imkânlarıyla sağlayacaktır.

 

12.)   Kayıt yaptıran her velimiz / öğrencimiz, Lise Medeniyet Akademileri hizmetlerinin iletişiminin ve sürekliliğinin sağlanması açısından gelecek olan bilgilendirme amaçlı kısa mesajları (SMS) almayı kabul etmiş sayılırlar.

 

13.)   Lise Medeniyet Akademileri, 2023 - 2024 Yaz Eğitim Dönemi boyunca etkinlik, atölye ve ders programlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

14.) Başvuru koşulları için Lise Medeniyet Akademileri Koordinasyon Merkezi kurallarla ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Lütfen bekleyiniz...